HAKKIMIZDA

Işık hızında, küresel bir değişime sahne olan bugünün dünyası, yenilikçi ve yaratıcı iş çözümleri üretmeyi zorunlu hale getirmiştir. Buradan hareketle sürdürülebilir inovasyon politikasıyla Türkiye kimya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz Endüstriyel Temizlik ve Bakım Kimyasalları kategorisinde geniş ürün yelpazesiyle çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz.
Yerel ve küresel pazarlardaki değişkenleri gözeterek, iş yapış modellerinin sürdürülebilir kılınması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bağlamda, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, proje bazlı Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmenin yanı sıra rakiplerimizden farklı, inovasyona dayalı ürünler üretiyoruz.
Akademik bilgi ile saha deneyimini birleştiren, kimyagerler ve kimya mühendislerinden oluşan alanlarında uzman kadromuz, satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleriyle müşterilerimize en iyi çözüm yollarını sunmaktadır. Uzmanlarımızın ürün demonstrasyonları sayesinde müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda geniş ürün gamımızdan kendileri için en doğru ürünü belirleyebilmektedirler.

MARKAMIZ

1999 yılında kurulan Rasyonel Kimya ; satış ve pazarlama alanında kimyager ve kimya mühendislerini istihdam ederek sektöre bilimsel, inovatif ve profesyonel bir bakış açısı kazandırmıştır.
Artan rekabet ortamında; samimi, güçlü ve yenilikçi bir anlayışla hareket ederek, güven duyulan bir marka olmak için müşterilerinin marka sadakatini sağlayabilmeyi hedeflemiştir.
Rasyonel Kimya markanın güvenilirlik boyutunu; müşterilere sunulan vaatlerin yerine getirilmesi, ihtiyaçların karşılanma kabiliyeti ve yetkinlik temelli bir nitelik olarak benimser.
Adımız kalitemizdir sloganıyla sektörde hızla büyümeye devam ederken, gücümüzü çalışanlarımızın kararlılığından ve çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin sadakatinden alarak değişimin öncülüğünde ilerliyoruz.