Portföy Ögeleri

LOYAL - Odor, Oil and Dirt Remover

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde çok amaçlı temizlik için kullanılabilen LOYAL, yüzeydeki ağır yağ ve kirlere nüfuz ederek temizler, kötü kokuları ortadan kaldırarak geriye hoş ve ferah bir koku bırakır.

ROOM ULTRA - Concentrated Oil, Dirt and Odor Remover

Yağ, gres, katran, kauçuk, zift, kömür tozu, reçine, yapışkan ve benzeri kirlere derinlemesine nüfuz ederek yüksek performansı ile kolaylıkla temizleyen sanayinin her dalında ağır temizlik işleri için kullanılabilen, baskın portakal kokusu ile kötü kokuları nötralize ederek etrafa kalıcı ve hoş bir koku bırakan organik bir üründür.

ROOM - Oil Dirt and Odor Remover

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde çok amaçlı temizlik için kullanılabilen, yüzeylerdeki en ağır kir ve yağlara derinlemesine nüfuz ederek konsantre ve güçlü yapısı ile kir ve yağları kolaylıkla sökebilen ve portakal bahçelerini anımsatan baskın kokusu ile kötü kokuları absorbe eden doğada çözünebilen organik bir üründür.

BLEST FOAM - Multi-Purpose Dirt Remover

Fırça ve sünger gibi malzemelerin kullanımına gerek kalmadan araçların dış yüzeyini toz, ince yağ tabakaları, kurumuş çamur lekeleri, sinek kalıntıları, kuş pislikleri gibi kir tabakalarından boyaya ve cilaya zarar vermeden arındıran ve parlaklık sağlayan bir üründür.